top of page

Individuaalkool

Hea külastaja!

Individuaaltunnist alustame alati ennem grupitundi tulekut, et seniõpitu kenasti üle vaadata ja omaniku ning koeraga lähemalt tutvuda. Soovitan alati ennem tundi tulekut endale kõik murekohad ja küsimused kirja panna, et trennis ei ununeks. Koer peaks treeningule tulles olema näljane, et kõik harjutused kenasti välja tuleksid.


Teen ka individuaaltunde, kus keskendume just nende oskuste lihvimisele, millele koeraomanik tahab tähelepanu pöörata. Tegelen ka probleemsete koertega. Individuaaltunde on võimalik teha nii platsi- kui ka kodutreeninguna.

Kodutreeningu puhul tulen koeraomaniku koju, et seal läbi arutada põhilised murekohad ja teha juba esimesed muudatused koera elu paremaks muutmisel. Eriti soovitan seda varianti väikeste koerte puhul, kellel on õues treenimine keerulisem, kuna esimestes tundides kulub rohkelt aega teooriale.

Annan infot ka koertenäitustel toimuva kohta ning soovi korral teen ka näitusetrenne.

NB!

Individuaaltund on väga asjakohane ka siis, kui teil veel koera pole. Annan infot kuidas valida välja teile sobivat tõugu koer ning vajadusel suunan ka heade koerakasvatajate poole. Abistan kutsika koju toomise ettevalmistuse osas ja jagan häid näpunäiteid mida esimestel nädalatel kutsikaga kodus teha.

 

Huvi korral võta minuga julgelt ühendust!

...

bottom of page