top of page

Huvitavat

30. oktoober - detsember 2017
See oli mulle väga õpetlik ja kogemusterikas koolitusprogramm koera sisemaailma mõistmiseks. Siiani parim koerateemaline koolituskogemus.
Suured tänud Gerard O'Shea!
Järgmise koolituse kohta saab lugeda juba ... SIIT

Scan.jpeg5.jpg
Scan.jpeg4.jpg
Scan.jpeg3.jpg
Scan.jpeg2.jpg
Scan.jpeg1.jpg

17. mai 2016

Koostöös portaaliga Loom24.ee tegime ka väikese uudisloo meie Kutsikastkoerani ettevõtmistest.
Maarja Tuga (21) on rõõmsameelne loomasõber, koerte koolitaja, Minu Koer lemmikloomade kaupluse klienditeenindaja ja lisaks kõigele peab enda kodus igapäevaselt koertehoidu. Koerte koolituste ja hoiu teenuseid pakkuva ettevõtte Kutsikastkoerani juht peab oluliseks inimeste teadlikkuse tõstmist selle vallas, kuidas oma koeraga saavutada hea koostöö ja katkematu kontakt.
Edasi lugeda saab seda ... SIIT

_MME1312 1.jpg

30. jaanuar 2016
Kuidas aidata oma lemmikut! Väga olulised teadmised igale koeraomanikule.

Scan.jpeg8.jpg

20. jaanuar 2016
TTouch kursus oli ääretult huvitav ja tore. Sain väga hea kogemuse ja palju-palju uusi mõtteid. Ka Roosi nautis teiste tähelepanu täiel rinnal. Suur tänu nii hea kogemuse eest!

Scan.jpeg6.jpg

23. aprill 2015
Ja päris oma kennelinimi Mymystery ongi sündinud! :)

Scan.jpeg9.jpg

14. aprill 2015
Üks väga oluline ja teaadmisterohke koolitus kenneli arendamiseks.

Scan.jpeg7.jpg

13. märts 2015
Natukene minu mõtetest ja vaadetest ...
Olen alati olnud positiivne, aktiivne ja ettevõtlik inimene. Püüan võimalusel teiste mured ära kuulata ja omalt poolt nende lahendamisele kaasa aidata. Kuid tihtipeale on koeraomanik juba ennem õppetundide algust alla andnud ja häälestanud ennast ebaõnnestumise lainele, sellisel juhul püüan ennekõike aidata inimest ja seejärel ühises koostöös koera. Trenne andes tunnen rõõmu sellest, kui omanik tuleb trenni positiivsena ja ei pingesta ennast üle. Püüan omaltpoolt luua pingevaba oleku trenniplatsil ja soovin, et kõik koeraomanikud tunneksid ennast enesekindla ja rõõmsana. Leian, et just siis on õige aeg luua oma koeraga parem side ja saada juurde häid nippe edaspidiseks läbisaamiseks.
Tavaliselt pöördub loomaomanik minu poole sooviga oma koera koolitada ja ka ise mõningaid tarkusi kõrvataha panna. Kuid minu eesmärgiks pole kunagi Teie koera koolitada. Minu eesmärgiks on õpetada Teid ja Teie lemmikut omavahel suhtlema. Usun, et koera kehakeelt lugedes ja teda paremini mõistma õppides oleme meie inimestena võimelised saavutama palju enamat kui lihtsalt käske jagades.
Minu suurimaks eesmärgiks on hoida koer rahulikuna, stabiilsena, sotsiaalsena ning loomulikult õnnelikuna. Oluliseks pean just inimese oskust signaale lugeda ja koera vajadusel õigele teele suunata.

Enamik õpilastest külastavad meie hoiukodu aktiivselt ja uusi käpalisi tuleb aina juurde, ju siis on siin midagi nii vahvat ees ootamas :)

IMG_6930 2.jpg

...

bottom of page