top of page

Hoiukodu

Head Kutsikastkoerani Sõbrad!

Soovides pakkuda meie hoiukodu külastavatele käpalistele veel rohkem tähelepanu ja hoolivust olen kaasanud püsivalt ka teised meie pere liikmed koertega tegelema. Oleme valmis ehitanud koertele 3 aedikut, kogusuuruses 263 m2 - selleks, et koerad saaksid rohkem mängida ja aega õues veeta. Sellel moel saab iga koer veel rohkem liikumise ja mängimise aega nautida ning hoiukodust saadud emotsioon on kindlasti tunduvalt vahvam. Aedikud on kasutuses olnud juba 2021 aasta algusest saati ning koertele meeldib seal aega veeta.

Hoiukoerale tagame nagu alati kolm jalutuskorda päevas, hea käitumise korral sõbrustamine mängukaaslastega ja kuulekamad saavad valvsa pilgu alla hoiukodu ümbruses ka vabamalt joosta. Jalutuskäike teeme kodulähedases metsas ja põldudel.

Elekri- ja küttehindade ning personalikulude tõusuga seoses on aga meie kulud ka oluliselt suurenenud. Et teie käpalistele endiselt parimal moel hoiukodu pakkuda peame muutma Kutsikastkoerani OÜ hinnakirja. 14.juunist 2022.a alates kujuneb hoiuteenuse hinnaks 24,00 eurot kuupäeva eest. Pikema hoiuperioodi puhul jääb esimese 13-ne hoiupäeva teenuse hinnaks 24,00 eurot kuupäev, kuid 14-ndast hoiu kuupäevast alates on hoiutasu 21,00 eurot kuupäev. Hoiule eelneval õhtul koera hoidu toomise eest loomulikult ei rakendu selle kuupäeva tasu.

Koerte vastuvõtmised ja koju saatmised toimuvad tavaliselt vahemikus 19:00-19:30. Sel viisil on koerte päevarütm ühtlane ja uute koerte saabumine ja eelmiste kojuminek ei tekita neil liigselt segadust. Erisoovide korral saame vajadusel ja ainult minuga eelneval kokkuleppel seda aega muuta. Palun mulle 5 minutit, et saaksin teile vastu tulla.

Uus hinnakiri rakendub hoiuteenuste puhul mis algavad 14. juuni 2022.

Loomulikult saame alati kokku leppida ka erinevalt, kui näiteks tuleb hoidu mitu ühe pere koera või kui koer on väga kuulekas - tõstab ise endale toidu ette, peseb wetbedid ja aitab muude majapidamistöödega

Eelneval kokkuleppel saab pikemate hoidude puhul arveldada osade kaupa.

Tuletan meelde, et saame pakkuda ka väikesed lisahüvesid!

Lisahüved:

Pesupäev - šampoonitamine, pesemine, föönitamine ja kerge kammimine. Koertele meelib elada koeraelu ja eks mudamülkad ja liiva sees püherdamine käib alati asja juurde. Seega hea meelega peseme kutsad ennem koju tulekut ilusti puhtaks.

Rahakulu: 15,00 € - 35,00 €, sõltuvalt koera iseloomust ja karva tüübist.

Treening - Maarja juhendamisel valikuliselt kuulekustreening, näitusetreening või rihmaskõnni koolitus.

Keskmine ajakulu valitud treeningu puhul on pool tundi.

Rahakulu: 15,00 €/kord

Lisaaeg hoiukoerale - pallimäng või muu vahva tegevus lisaks igapäevasele jalutamisele ja teiste koertega suhtlemisele, massaaž, nutikusmängud, pallimäng ja muud vahvad tegevused omaniku soovil.

Keskmine ajakulu valitud lisaaja puhul on pool tundi.

Rahakulu: 15,00 €/kord

Käpafoto - Meie hoiukodus on võimalik oma käpalisest jäädvustada lisaks ka portreefotod. Olenevalt koera koostöövalmidusest 3-7 kujundatud pilti.

Pildid on piisavalt suure resolutsiooni kvaliteediga erinevate trükitööde ja loomulikult esindusliku sotsiaalmeedia postituse tarvis. Parema ülevaate juba tehtud töödest leiad meie kodulehelt, Käpafoto juurest.

Soovi korral vormistame Sinu pereliikme pildi kvaliteetsele lõuendile, et koos veedetud meeldiv aeg oleks aegumatult meenutatav.

Rahakulu: 40,00 €

Armas koeraomanik palun veendu enne oma koera hoidu toomist, et:

- Loomale on tehtud kirbutõrje ja regulaarne ussitõrje.

- Loom on vaktsineeritud.

- Loom on kiibistatud ja kiip registrisse kantud.

- Loom ei ole haige. (Hoidu võivad tulla koerad, kes ei ole teistele koertele nakkusohtlikud!)

NB!

Soovitame SUVE LÕPUS / SÜGISE ALGUSES kindlasti ära teha ka kennelköha vaktsiini Nobivac KC! Muul ajal me seda vaktsiini ei soovita teha, kuna sügisel ja kevadel on seda palju levimas ning vaktsineerima minnes võite hoopis kliinikust selle bakteri endaga kaasa võtta.

Seda vaktsiini saab teha Timmu loomakliinikus. Ilmselt on olemas ka teistes loomakliinikutes, kuid seda tuleb eraldi küsida.

Eriti oluline on, et 72 tundi peale vaktsineerimist EI TOHI koer teiste koertega kokku puutuda!

P.s

Me ei saa vastu võtta inimeste vastu agressiivseid koeri! Ebakindlate koerte puhul soovime teha kindlasti eelkohtumise ja vajadusel ka proovi hoiu (3pv).

Kui teie koeral on iseärasusi (agressiivne teiste koerte suhtes, ei talu üldse üksi olemist), siis palun kirjutage sellest enne broneeringu tegemist maarja@kutsikastkoerani.ee. Sel juhul katsume leida sobiva lahenduse.

Kui koeral esinevad probleemid (haige, agressiivne, mitte sobivad harjumused vms, millest omanik eelnevalt ei informeerinud), võin paluda koera koju viimist enne hoiuperioodi lõppu.

Kui loomal esineb mõni haigustunnus või ta vigastab end, siis teatame koheselt ka omanikule. Hoiukodu ei vastuta vigastuste eest, mis tekivad koeral tavapäraseid tegevusi tehes (mängides, joostes, jalutades jne) ja mida ei tekitanud hoiutingimused. Omavahel laseme kokku ainult neid koeri, kes on teiste suhtes sõbralikud.

Meil on kõik vajalik koertega toimetamiseks kohapeal olemas, seega kaasa palume panna ainult Vet passi ja soovi korral oma toidu ning jope (kui koer on harjunud seda kasutama).

Käppadeni!

Maarja

...

bottom of page