Hoiukodu

Meie juurde on hoidu oodatud nii suuremad kui väiksemad koerad! Samuti võtame vastu probleemsete käitumisharjumustega koeri, täpsem info telefoni või kirja teel.

 

Oluline

Hoidu on oodatud ennekõike sõbraliku suhtumisega koerad!
Lisaks peab koer olema vaktsineeritud ja saanud ussirohud. Koer peab olema terve, erandjuhtude korral saame täpsemalt kokku leppida.
NB! Samuti võiks olla tehtud vaktsiin Kennelköha (KC) vastu.
Peale vaktsiini tegemist EI TOHI 72 tundi olla kokkupuudet teiste koertega, kuna vaktsineeritud koer on teistele nakkusohtlik. Peale 72 tundi võib ta taas teiste käpalistega suhelda. Vaktsiin kehtib reeglina aasta aega.

 

Hüved

Hoiukoerale tagame head elamistingimused, vähemalt kolm jalutuskorda päevas, hea käitumise korral sõbrustamine mängukaaslastega ja kuulekamad saavad valvsa pilgu alla hoiukodu ümbruses vabamalt joosta.
Vahel teeme jalutuskäike kodulähedases metsas, põldudel ja rannaäärsetel loodusradadel.

Hoiukoju tuleb koerale kaasa anda:

  • Oma toit, eraldi kokkuleppel meiepoolne

  • Koera pass, vajadusel kidlasti terviseinfo

  • Vajadusel jope või kampsun
     

Kõik muu vajalik on piisava varuga kohapeal olemas ja kodulõhna palume mitte kaasa panna, et koer kohaneks muretult :)


 

Head Koerainimesed!

 

Soovin pakkuda meie hoiukodu külastavatele käpalistele veel rohkem tähelepanu, armastust ja hoolivust ning seetõttu kaasasin püsivalt ka teised meie pere liikmed koertega tegelema. Sellel moel saab iga koer veel rohkem liikumise ja mängimise aega nautida ning hoiukodust saadud emotsioon on kindlasti veel vahvam.

 

Seetõttu annan juba varakult teada, et alates 1. aprill 2020 meie koertehoiu hoiutasu veidi tõuseb. Sellest alates kujuneb hoiuteenuse hinnaks 18,00 eurot kuupäeva eest. Pikema hoiuperioodi puhul jääb esimese 13-ne hoiupäeva teenuse hinnaks tavapärane 18,00 eurot, s.t et 14 ndast hoiu kuupäevast alates on hoiutasu 15,00 eurot kuupäev. 

 

Koerte vastuvõtmised ja koju saatmised toimuvad vahemikus 10:00-10:30; 15:00-15:30 ja 19:00-19:30. Kui koer tuuakse õhtul viimase vastuvõtmise vahemikus või koer viiakse koju hommikuses üleandmise vahemikus, siis selle kuupäeva eest hoiutasu ei lisandu. Kõik arveldused toimuvad Teile saadetavate arvete alusel.

 

Uus hinnakiri rakendub hoiuteenuste puhul mis algavad 1. aprillist 2020. 

 

Kuni märtsi lõpuni kehtib praegune hoiutasu 15,00 eurot kuupäeva eest.

Loomulikult saame alati kokku leppida ka erinevalt, kui näiteks tuleb hoidu mitu ühe pere koera või kui koer on väga kuulekas - tõstab ise endale toidu ette, peseb wetbedid ja aitab muude majapidamistöödega :)

Eelneval kokkuleppel saab pikemate hoidude puhul arveldada osade kaupa.

 

Lisaks on mul hea meel teada anda, et nüüd saame pakkuda väikeseid lisahüvesid.

 

Lisahüved:

 

  • Pesupäev - šampoonitamine, pesemine, föönitamine ja kerge kammimine. 

Rahakulu: 13,00 € - 27,00 €, sõltuvalt koera iseloomust ja karva tüübist.

 

  • Treening - Maarja juhendamisel valikuliselt kuulekustreening, näitusetreening või rihmaskõnni koolitus. 

Keskmine ajakulu valitud treeningu puhul on pool tundi.
Rahakulu: 13,00 €/kord 

 

  • Lisaaeg hoiukoerale - pallimäng või muu vahva tegevus lisaks igapäevasele jalutamisele ja teiste koertega suhtlemisele, massaaž, nutikusmängud ja muud vahvad tegevused omaniku soovil. 

Keskmine ajakulu valitud lisaaja puhul on pool tundi.
Rahakulu: 13,00 €/kord

 

  • Käpafoto - Meie hoiukodus on võimalik oma käpalisest jäädvustada lisaks ka portreefotod. Olenevalt koera koostöövalmidusest 3-7 kujundatud pilti.

Pildid on piisavalt suure resolutsiooni kvaliteediga erinevate trükitööde ja loomulikult esindusliku sotsiaalmeedia postituse tarvis.

Soovi korral vormistame lisaks Sinu pereliikme pildi kvaliteetsele lõuendile, et koos veedetud meeldiv aeg oleks aegumatult meenutatav.

Rahakulu: 30,00 €

...