Meie Roosi sündis  22.10.2014. Tema täisnimi on Morgensilber Kiss From A Rose. Roosi iseloom ja käitumine on küllaltki erinev olenevalt olukorrast. Kodus ja minuga tööl olles on ta julge, mänguhimuline, üliaktiivne, rõõmsameelne ja tõeline väike kaisukaru. Ka koduhoovis tunneb ta ennast kindlalt ja tal on meeletult hästi arenenud valve instinkt. Võõrastes kohtades on ta ettevaatlik ja veidikene tagasihoidlik. Uutesse inimestesse suhtub ta umbusklikult. Täielikult usaldab ta ainult mind ja mu elukaaslast.

Kuidas Roosi meie juurde jõudis?
Roosiga tutvusin ma siis, kui ta oli 5 kuune pisike karvapall.  Ta käis minu juures hoiul mitmeid kordi. Meie vahel tekkis koheselt hea side. Ta sai alati aru, kui oli vaja oma koju tagasi minna, et nüüd on õige aeg hüvasti jätta. Kuid ühel päeval mainis tema endine omanik, et otsib Roosule uut kodu. Mitu kuud kaalusime, et kas ja kuidas me näeme Roosil enda elus kohta. Kuna me mõlemad olime temasse juba ära kiindunud ja Maraga klappis ta ideaalselt, siis otsustasime ta enda kaitsva tiiva alla võtta. Meie juurde kolis ta 1. juulil 2015. Kohanes ta kiiresti ja nii rõõmsa ja õnnelikuna pole ma teda kunagi näinud. :)

Roosi tööl...

Roosist on saanud meie väike kaisukaru, kes hommikuti hoolitseb iga varba eest, mis teki alt välja paistab. Kõik saab puhtaks enne, kui me ise pesema jõuame. Armastab ta meeletult pallimänge, kuid raskem osa tema jaoks on õige palli valimine, kuna neid on tal tõesti palju. Hetkel keskendume põhikäskluste õppimisele ja harjutame näitustel osalemiseks.