17.05.2016
Koostöös portaaliga Loom24 tegime ka väikese uudisloo minu Kutsikastkoerani ettevõtmisest.
Lugeda saab seda siit:

http://loom24.ee/beta/news/maarja-tuga-koostoeoe-koeraga-saavutatakse-oige-energiaga

20.01.2016
TTouch kursus oli ääretult huvitav ja tore. Sain väga hea kogemuse ja palju-palju uusi mõtteid. Ka Roosi nautis teiste tähelepanu. Suur tänu nii hea kogemuse eest!
23.04.2015
Minu kennelinimeks sai Mymystery!


16.04.2015
Ja läbitud ta ongi...


Natukene minu mõtetest ja vaadetest...

Olen alati olnud positiivne, aktiivne ja ettevõtlik inimene. Püüan alati teiste mured ära kuulata ja omalt poolt nende lahendamisele kaasa aidata. Kuid tihtipeale on koeraomanik juba ennem õppetundide algust alla andnud ja häälestanud ennast ebaõnnestumise lainele. Koeratrenne andes tunnen rõõmu selles, kui omanik tuleb trenni positiivsena ja ei pingesta ennast üle. Püüan omaltpoolt luua pingevaba oleku trenniplatsil ja soovin, et kõik koeraomanikud tunneksid ennast enesekindla ja rõõmsana.  Leian, et just siis on õige aeg luua oma koeraga parem side ja saada juurde häid nippe edaspidiseks. 

Tavaliselt pöördub koeraomanik minu poole sooviga oma koera koolitada ja ka ise mõningaid tarkusi kõrvataha panna. Kuid minu eesmärgiks pole kunagi Teie koera koolitada. Minu eesmärgiks on õpetada Teid ja Teie lemmikut omavahel suhtlema. Usun, et koera kehakeelt lugedes ja teda paremini mõistma õppides oleme meie inimestena võimelised saavutama palju enamat kui lihtsalt käske jagades. 

Minu suurimaks sooviks ja alatiseks eesmärgiks on hoida koer rahuliku, stabiilse, sotsiaalsena ning loomulikult õnnelikuna. Oluliseks pean just inimese oskust koera signaale lugeda ja koera vajadusel õigele teele suunata.